Навивач го избодел обезбедувањето на белградскиот геј клуб „Плежр“

  Осумнаесетгодишен навивач на ОФК Белград избодел тројца припадници на обезбедувањето на белградскиот геј клуб „Плежр“, јавуваат српските медиуми. Осомничениот со уште неколку другари во неделата наутро, околу 4.30 часот […]

СУБВЕРЗИВЕН ФРОНТ сега е КВИР ЦЕНТАР. Во моментов го прегледувате нашиот стар веб-сајт кој останува архива на минатите објави од организацијата.

X